Kadra

 

Paweł KWIATEK Kwiatkowski


SZKOLENIA,

tel: +48 505 191 540,

mail: pawel@traveladventureschool.pl 

 

Dla wszystkich, którzy go znają lub chcą poznać, po prostu Kwiatek. Na co dzień przedsiębiorca i doświadczony instruktor federacji PADI. Przez lata związany był z jedną z najlepszych szkół Enduro w Polsce. Wyszkolił wielu i nie spoczywa na laurach, wciąż dzieli się wiedzą. Jazdą na motocyklu zaraził się ponad 20 lat temu, zyskując doskonałego przyjaciela w podróży – BMW GS, zwiedzając nie tylko Polskę, ale i odległe zakątki Azji i Ameryki.

W Travel Adventure School odpowiedzialny jest za szkolenia z jazdy na motocyklu w terenie.

 

 

Roman ROMULUS Piotrowski


REJESTRACJA/KWESTIE FORMALNE, 

tel: +48 695 148 000,

mail: roman@traveladventureschool.pl 

 

Potrzeba włóczęgi i odkrywania świata była mu bliska od najmłodszych lat. Zaczynał od plecaka i nie zawsze dobrych butów. Prawdziwą przygodę z off-roadem quadowym, jak i samochodowym, zaczął 20 lat temu – turystycznie oraz rajdowo, wielokrotnie kończąc na podium. Instruktor jazdy samochodami 4×4, a także quadami. Podróżował i organizował wyprawy 4×4, jak i motocyklowe, do wielu krajów Europy, Afryki i Azji. Służbowo odwiedził Pakistan, Irak czy Nigerię. Jest także ratownikiem KPP.

W Travel Adventure School odpowiedzialny za kwestie administracyjne, spinanie wszystkiego w całość oraz tworzenie tras.

 

 

Krzysztof GLOBO Zaczek


BAZA TRAVEL ADVENTURE SCHOOL,

tel: +48 785 504 477,

mail: krzysztof@traveladventureschool.pl 

 

Zawodowo przez wiele lat zajmował się organizacją eventów, zawodów, rajdów motoryzacyjnych i gier plenerowych. Humanista-romantyk, aktor amatorskiego teatru „Niby Nic”. Z zamiłowania włóczykij. Zwiedził na motocyklu spory kawałek Europy, Afryki i Azji, a także zorganizował wiele wypraw.

W Travel Adventure School odpowiedzialny za szkolenia nawigacyjne oraz techniczne, czyli… jak szarą taśmą i trytytką naprawić motocykl na pustyni.