O nas/misja

 


Pod okiem profesjonalnego instruktora, przygotujemy cię do każdej podróży nawet gdy jesteś laikiem.


 

 

Kim jesteśmy?


Pasja to jest coś co łączy.

Od wielu, wielu lat podróżujemy po Polsce i świecie na piechotę, rowerem, autostopem, motocyklem, quadem, samochodem czy łódką. Połączyła pasja do podróżowania, odkrywania, przeżywania. Nie ważne jak byle być w drodze, najlepiej z grupą sprawdzonych przyjaciół. Uwielbiamy docierać do miejsc zapomnianych z dala od utartych szlaków korzystając z dróg i ścieżek ale nie straszne nam i bezdroża.   
Wieczory spędzamy przy ognisku pod gwiazdami w pięknych okolicznościach przyrody, wspominając przygody ostatnich dni.
W takich momentach na plan dalszy schodzą troski dnia codziennego.

 

 

Co robimy?


Uczymy, szkolimy, przekazujemy wiedzę

Podróżujemy, odkrywamy wyjątkowe miejsca, i możemy pokazać je Tobie. A może razem wspólnie  odkryjemy takie miejsce. Podróże bowiem czasem oparte są na przypadku, błędnie obranym kierunku a ostatecznie okazuje się, że właśnie tam jest to wspaniałe wyjątkowe miejsce, które stanowi o istocie wyprawy.

 

 

Gdzie podróżujemy?


Wszędzie jest coś pięknego coś co urzeka i każe wracać.

Uwielbiamy Polskę gdzie krążymy przy każdej nadarzającej się okazji, zapuszczamy się do naszych bliższych i dalszych sąsiadów na Ukrainę, do Rumunii na Bałkany, do Rosji, Estonii i Skandynawii. Niezwykłe urzekł nas Iran a w Afryce jesteśmy zakochani. 
Praktycznie wszędzie na świecie możemy znaleźć ciekawe wyjątkowe miejsca!

 

 

Dlaczego z nami?


Bo nie ma sztampy.

Każda wyprawa to nowe wyzwanie, nowe miejsca i niesamowite przeżycia. Staranne przygotowanie wyprawy nie pozbawi wyjazdu dreszczyku emocji i elementu zaskoczenia. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapuszczać się w nieznane rejony odwiedzanych krain i czerpać z tego nieograniczoną przyjemność.

 

 

 


Zanim pojedziesz w teren, sam lub z nami, zadbamy o to abyś czuł się w tym środowisku komfortowo i bezpiecznie.


 

 

 

KONTAKT

KONTAKT